Zrób prawo jazdy ze znajomymi!

Jest Was dwóch, a może znajdzie się więcej osób? Zapisz się na kurs i zgłoś pozostałe osoby przed rozpoczęciem zajęć organizacyjnych, a każdy z Was dostanie zniżkę na kurs bądź zamiennie dodatkowe godziny jazd w ramach kursu. Poniżej ceny kursu za jedną osobę.

Grupa 6 osobowa cena: 2750 zł
Grupa 4 osobowa cena: 2850 zł
Grupa 2 osobowa cena: 2900 zł

Kurs grupowy składa się z 2 części. Pierwsza teoretyczna i tu duże zaskoczenie- teoria bez limitu. Na zajęciach organizacyjnych m.in. ustalimy wspólnie z grupą harmonogram zajęć, omówimy proces szkolenia, ustalimy termin badań lekarskich oraz przygotujemy dokumenty wymagane do wyrobienia PKK.

Druga część praktyczna prowadzona jest przez instruktorów z wieloletnim doświadczeniem. Zajęcia prowadzone są na samochodach takich jak egzaminacyjne- co ma istotny wpływ na końcowy sukces. Dzięki autorskiemu programowi szkolenia, Nasi kursanci przyswajają wiedzę praktyczną w bardzo łatwo przyswajalny sposób, co potwierdzają statystyki zdawalności Naszej Szkoły.