Kurs prawa jazdy dla osób niepełnosprawnych

Wyższa Szkoła Jazdy z pomocą osobom niepełnosprawnym. Zdajemy sobie sprawę z tego jak ciężko jest poruszać się po mieście osobom niepełnosprawnym ruchowo. W związku z tym oferujemy kurs prawo jazdy dla osób niepełnosprawnych. Wyjdź z domu bądź mobilny.

Cena kursu: 3600 zł

Szkolenie praktyczne przeprowadzane jest na samochodzie z automatyczną skrzynią biegów z możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb zależnych od schorzenia. Cena kursu obejmuje wynajem auta na egzamin państwowy. Uczymy i zdajemy na tym samym samochodzie.

Warto wiedzieć, że koszt egzaminu dla ludzi z dysfunkcjami jeśli chodzi o część praktyczną jest bezpłatny. Dodatkowo, warto pamiętać że sam kurs na prawo jazdy może być, częściowo finansowany z innych środków niż własne. Zadzwoń, chętnie pomożemy.