WSJ nr 1 w Gliwicach

Wyższa Szkoła Jazdy w plebiscycie najlepszych szkół pod względem zdawalności, zadowolenia, standardów szkoleń – NUMER 1 w Gliwicach.

Wyższa Szkoła Jazdy specjalizuje się szkoleniem kandydatów na kierowców kategorii B. Dzięki licznym formą dokształcania oraz dzięki sukcesywnemu doskonaleniu warsztatu pracy, szkolenie przyszłych kierowców przebiega z zachowaniem najwyższych standardów opartych na aktualnej wiedzy w dziedzinie nauki jazdy. Dowodem na te słowa są bardzo dobre wyniki uzyskiwane przez Naszych kursantów w trakcie egzaminów państwowych na prawo jazdy.

Moi drodzy instruktorzy to dzięki Wam, Wyższa Szkoła Jazdy dumnie i z podniesioną głową mknie nie obracając się na innych.
 Najlepsi z Najlepszych. Stoimy na podium pod względem zdawalności pozostawiając konkurencje daleko z tyłu. Systematyczność, dokładność, dbałość o szczegóły to jedne z nielicznych cech, którymi zawsze się kierowaliście – dziękuje i jestem pewien, że odniesione sukcesy nie spowodują, iż spoczniecie na laurach.

z podziękowaniami kierownik WSJ
Piotr Stepaniak