Samochody egzaminacyjne

W połowie stycznia 2013 roku w WORD Rybnik i innych Ośrodkach na terenie województwa śląskiego nastąpiła wymiana samochodów na nowe Toyoty Yaris 100 M/T Luna.

Zmiana może spowodować u osób szkolonych dotychczas na innych samochodach, problemy ze zdaniem egzaminu. Mitem jest fakt, iż nie ma znaczenia na jakim aucie uczymy się jeździć.

Osoby, które rozpoczynają naukę na innych autach, niż te, na których będą później zdawać egzamin nie posiadają tak dużego doświadczenia, co często jest powodem oblania egzaminu. Doświadczony kierowca potrzebuje od kilku do kilkunastu minut na tzw. ,,wyczucie auta”. Na egzaminie nie ma na to czasu ! Ważne byś przed zapisem dowiedział się czy Ośrodek Szkolenia posiada takie samochody i w jakiej ilości.

My szkolimy wyłącznie na marce Toyota – z NAMI bez obaw zdasz egzamin za pierwszym podejściem.