Dlaczego warto zostać kursantem naszej szkoły?

Wyższa Szkoła Jazdy jako jedyna podchodzi do sprawy kompleksowo. Na zajęciach organizacyjnych m.in. przygotujemy dokumenty wymagane do wyrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. U Nas zrobisz badania lekarskie oraz dostaniesz profesjonalne materiały do nauki. U Nas to Standard u niektórych to opcja Premium w większość szkół marzenie. Dlatego jak myślisz prawo jazdy to tylko z najlepszymi. Poniżej kilka przykładów.

• Badania lekarskie prowadzone w ośrodku.
  • Całkowitą pomoc w wyrobieniu Profilu Kandydata na Kierowcę.
  • Pełną pomoc w procesie wyznaczania Egzaminu Państwowego.
  • Bezpłatne konsultacje.
  • Nielimitowane wyjazdy do Rybnika w roli obserwatora.
  • Materiały szkoleniowe w cenie kursu.
  • Nauka jazdy na takich samych modelach samochodów na których odbywają się obecnie egzaminy państwowe na prawo jazdy.
  • Szkolenie z pierwszej pomocy prowadzone przez pracowników Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego.
  • Dla uczestników szkolenia teoretycznego kawa i herbata w trakcie trwania zajęć.
  • Możliwość zdawania egzaminu państwowego na samochodzie, na którym uczyłaś/uczyłeś się jeździć.
Prawo jazdy kategorii B

Poniżej prezentujemy naszą pełną ofertę kursów prawa jazdy kategorii B.
podstawowy
3000 zł

Kurs teoretyczny prowadzony jest przez doświadczonych instruktorów. Zajęcia te odbywają się w dniach i godzinach wcześniej uzgodnionych z grupą. Szkolenie praktyczne  prowadzone jest na samochodach egzaminacyjnych, a termin szkolenia wyznacza osoba szkolona.

indywidualny
3600 zł

Termin zajęć dostosowany do indywidualnych potrzeb osoby szkolonej. Oznacza to, iż zajęcia uzgadniamy indywidualnie z kursantem. Kursy indywidualne przeznaczone są dla osób, których czas pracy nie pozwala na udział w zajęciach grupowych. Osoba szkolona wybiera dzień i godzinę rozpoczęcia zajęć.

dla niepełnosprawnych
3600 zł

Wyższa Szkoła Jazdy z pomocą osobą niepełnosprawnym. Zdajemy sobie sprawę z tego jak ciężko jest poruszać się po mieście osobom niepełnosprawnym ruchowo. W związku z tym oferujemy osobą niepełnosprawnym kurs prawo jazdy.

grupowy
od 2750 zł

Przyjdź z przyjaciółmi a każdy z Was otrzyma zniżkę. Ceny kursów różnią sie w zależności od liczby osób w grupie. Sprawdź szczegóły po więcej informacji.