Wyższa Szkoła Jazdy

Wyższa Szkoła Jazdy od samego początku stawiała na jakość, profesjonalizm oraz pełne zaangażowanie w proces szkolenia.

Systematyczność, dokładność, dbałość o szczegóły to jedne z nielicznych cech, którymi kierujemy się od początku naszego istnienia. Wyższa Szkoła Jazdy specjalizuje się szkoleniem kandydatów na kierowców kategorii B. Dzięki licznym formą dokształcania oraz dzięki sukcesywnemu doskonaleniu warsztatu pracy, szkolenie przyszłych kierowców przebiega z zachowaniem najwyższych standardów opartych na aktualnej wiedzy w dziedzinie nauki jazdy. Dowodem na te słowa są bardzo dobre wyniki uzyskiwane przez Naszych kursantów w trakcie egzaminów państwowych na prawo jazdy. Należy nadmienić, iż priorytetem dla naszego zespołu jest wyczulenie przyszłych kierowców na zachowanie szczególnej ostrożności na drodze. Zważywszy na coraz bardziej niepokojące statystyki wypadków i kolizji drogowych, których często uczestnikami są młodzi kierowcy, pragniemy zapewnić kandytom najlepsze przygotowanie również w tej jakże ważnej sferze uczestnictwa w ruchu drogowym.

Doświadczenie i profesjonalizm
Dzięki autorskiemu programowi szkolenia, zaangażowaniu i pasji do tego co wspólnie tworzymy Nasi kursanci uzyskują bardzo dobre wyniki zdawalności egzaminów państwowych. Lata 2013 i 2014 to czas niewątpliwych sukcesów jednym z nich jest dwukrotne zdobycie pierwszego miejsca w Gliwicach w plebiscycie najlepszych szkół pod względem zdawalności, zadowolenia, standardów szkoleń. Na tym pasmo sukcesów się nie kończy: rok 2012 był rokiem równie udanym. Wyższa Szkoła Jazdy osiągnęła rewelacyjny wynik, jeśli chodzi o zdawalność Egzaminów Państwowych - 37, 40 % naszych kursantów zdało za pierwszym razem cały egzamin na prawo jazdy, gdzie średni wynik konkurencji waha się w granicach 25 % - dane WORD Katowice. Kolejne lata i kolejne sukcesy. Na dzień obecny możemy mówić o tysiącach zadowolonych kierowców, których udało Nam się wyszkolić.
Przeciwstawiamy się arogancji na drogach, popieramy walkę z piratami drogowymi. Aktywnie wspieramy inicjatywy społeczne nie tylko te związane z bezpiecznym poruszaniem się po drogach. Wspieramy lokalny sport – Wyższa Szkoła Jazdy Futsal Club drużyna piłkarska walcząca o mistrzostwo ligi NFL Gliwice. 22, 23 czy 24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy bez udziału Wyższej Szkoły Jazdy to już nie ten sam finał. Wyższa Szkoła Jazdy – Sponsor Festynu Rodzinnego organizowanego w parafii Chrystusa Króla w Gliwicach zebrane środki przekazane na dofinansowanie koloni dla dzieci. Przed Nami jeszcze wiele zadań i wyzwań, natomiast nie zapominamy o tym, co najważniejsze, uczyć i cieszyć się z tego.